Pořadatelská činnost

Prevence, komunikace a zvládání specifických situací. Pořadatelská činnost slouží pro organizaci příchodů, pohybu a odchodů účastníků akce, dále pro kontrolu oprávněnosti účastníka na akci a pro podání základních informací účastníkům akce. Pořadatelská činnost je i preventivně bezpečnostní. Podle požadavků zákazníka může být v civilním oděvu s nebo bez označení, či uniformě. Zvýšené požadavky jsou na komunikaci a zvládání specifických situací při akcích, při kterých je shromážděno větší množství lidí.

Před každou akci se ochranka podrobuje speciálnímu školení, které je zaměřeno na konkrétní požadavky pořadatele, možné situace při dané akci dle jejího zaměření, počtu a sociálních skupin návštěvníků.

Vybavení je vždy přizpůsobeno dané zakázce. Je samozřejmé, že vybavení pořadatelské služby na hokejovém, či fotbalovém zápase bude jiné, než na koncertu vážné hudby.

 

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby