Ochrana osob a majetku

Ochrana osob a majetku

je velmi účinná a právě i díky tomu si naši klienti tyto služby nejvíce objednávají.

Pachatelé se většinou snaží jít cestou co nejmenšího odporu, pokud tedy budete mít profesionální ochranu na skutečně kvalitní úrovni, nemusíte se obávat útoku nebo krádeže.

Mnozí lidé si myslí, že chránit majetek, nebo osobu je jednoduché a zvládne to prakticky každý – což je rozšířený omyl.

Ochrana osob a majetku, kterou Vám zabezpečí Berserk Security je spolehlivá, diskrétní a vysoce profesionální.

Dokážeme se maximálně přizpůsobit požadavkům klienta, které nám jsou předem sděleny, a veškeré kritéria splníme na žádané úrovni. Plně si uvědomujeme důležitost individuálních požadavků našeho klienta a dokážeme se maximálně podřídit, abychom dosáhli stoprocentního výsledku a spokojenosti. Na situaci, možnostech a přání klienta záleží, zda metoda ochrany bude okázalá, či skrytá.Náš odborný tým Vám zajistí bodyguarding. Jednorázovou či dlouhodobou ochranu osob i celých rodin, zajišťujeme ozbrojené doprovody. Zajišťujeme převoz majetku a cenin společně s ochranou cenin. Nabídka je opravdu široká a hojně využívaná.

Pokud tedy chcete plnou ochranu nad Vaším majetkem, ale také rodinou, či převozem případných cenin například do banky, nebo do trezoru, rozhodně nás kontaktujte. Na všem případném jsem schopni se domluvit a nebráníme se individuálnímu přístupu k jednotlivým zakázkám.Mezi naše spokojené klienty, kteří využívají naše služby bodyguardingu jsou významní podnikatelé, např. i mistr světa v naturální kulturistice 2012 Milan Panek. Naše společnost je jedním ze sponzorů tohoto nadějného kulturisty žijícího v Anglii.  

Naše ochranka je pečlivě proškolená v prevenci útoku, únosu a jiným hrozbám. Poskytované služby jsou vždy kvalitní, diskrétní a odvedeny na rovných 100%. S námi jste Vy i Vaše cenné věci vždy pod přísným dohledem.

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby