Bezpečnostní agentura BERSERK - Hradec Králové a Pardubice

Naše bezpečnostní agentura a někteří vybraní zaměstnanci jsou členy České komory detektivních služeb

 

 

Rovněž se jako bezpečnostní agentura s  hlavní působností v Hradci Králové a Pardubicích účastníme školení a soutěží zásahových jednotek Českého klubu bezpečnostních služeb pořádaných po celé republice.

 

 

Založení bezpečnostní agentury v Královéhradeckém a Pardubickém kraji

Bezpečnostní agentura BERSERK SECURITY s.r.o. byla založena v roce 2009. Naše pole působnosti jsou Pardubický a Královéhradecký kraj. Od svého založení jsme získali již mnoho stálých a hlavně spokojených klientů, kteří naši bezpečnostní agenturu hodnotí velice kladně. Bezpečnostní agentura je vedená mladým managementem, který klade přísný důraz nejen na pružnost a flexibilitu při zařizování, ale také na plnění jednotlivých zakázek. Klademe si za cíl co nejvíce spokojených zákazníků, což je chtíč, který nás motivuje a díky kterému se neustále zdokonalujeme – a to nejen v oblasti bezpečnosti.

V oblasti bezpečnostních služeb působí naše bezpečnostní agentura od roku 1999, kdy se nejprve specializovala na osobní ochranu. Postupem času získala cenné zkušenosti v celém spektru bezpečnostních služeb, díky kterým začala používat moderní technologie, které jednak zpříjemní práci, ale hlavně zajistí maximální bezpečnost, která je při plnění zakázek velice důležitá.

Služby bezpečnostní agentury BERSERK SECURITY

Bezpečnostní agentura BERSERK SECURITY s.r.o. se kromě ostrahy objektů, majetku a osob zabývá také ochranou kulturních akcí, nočních podniků, ale také ostrahou hotelů, ozbrojeným doprovodem převážených cenin, dohlíží na pořadatelskou činnost a také kontroluje nemocné. Sami vidíte, že naše bezpečnostní agentura má široké pole působnosti, což nás řadí mezi kvalitnější a hlavně serióznější agentury.

Snad jako každá bezpečnostní agentura si i BERSERK SECURITY s.r.o. dává za svůj další cíl maximální ochranu, plnění požadavků klientů v plné míře, dále se stále rozvíjet a zvětšit své pole působnosti.

Ostraha agentury je řádně proškolená a Vám se tedy dostane precizně odvedeného výkonu a vynikající spolupráce, kterou si naši klienti chválí.

Výjezdová jednotka PCO
Členové naší výjezdové jednotky jsou plně vycvičeni a vystrojeni k vyřešení jakékoliv situace, která by na střeženém objektu mohla nastat, prochází samozřejmě i pravidelným taktickým výcvikem. Součástí výcviku je i školení první pomoci pro řešení akutních zdravotních stavů při případném zranění či úrazu. Výjezdová vozidla jsou vybavena lékárničkou i hasicím přístrojem.

Garantujeme diskrétnost a vůli řešit další zakázky s důrazem na kvalitu, rychlost a vždy s právním a etickým přístupem k věci.

Naše firma má samozřejmě sjednanou pojistku odpovědnosti u společnosti Kooperativa:

Odpovědnost za věci převzaté a užívané až do výše 800.000,-Kč
Odpovědnost za škodu - obecná odpovědnost 20.000.000,-Kč

V případě vzniku spotřebitelského sporu, má každý spotřebitel právo využít
subjekt mimo soudního řešení sporů při ČOI. Více i na www.coi.cz

 

 

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby