Ozbrojené doprovody cenin

Ochrana Vašich cenin je plně v naši péči

Poskytujeme ochranu a doprovod při převozu peněz a jiných cenin z Vašich firem, prodejen, skladů nebo například zastoupení. Nemusíte se obávat, že Vaše cennosti budou převáženy neproškoleným personálem. Převoz vždy zajišťuje striktně proškolená a profesionální ochranka. Kromě proškolení a profesionality je ochranka pro krajní případy také ozbrojena. Přebírání a předávaní přepravy hotovosti provádíme podle standardních a ověřených procedur, které jsou pečlivě ověřeny a zabezpečeny.

Berserk Security přebírá do úschovny pouze uzavřené a zapečetěné obaly, tedy ve stavu, ve kterém se nemůže dále poškodit.

Tito pracovníci nesmí být v kontaktu přímé manipulaci s penězi nebo ceninami. Je to zavedený způsob, podle kterého se řídí většina těch, kteří se v ozbrojeném doprovodu cenin pohybují a tyto služby poskytují.

Našim zákazníkům dodáváme speciální plastikové pytle, do kterých jsou umisťovány hotovosti, které jsou očíslované a pečlivě zaevidované. Pro větší obnosy se používají již zmiňované plastikové pytle a pro menší peněžní částky jsou použity speciální obálky, které jsou samozřejmě zapečetěné.Přeprava je uskutečněna zpravidla podle předem dohodnutého časového plánu, ve kterém je doba převzetí a předání samotné ceniny, kterou je potřeba převést z bodu A do bodu B. V případě potřeby je možno provádět přepravu hotovosti nepravidelně, podle operativních požadavku zákazníka. Pokud si přejete aplikovat individuální postup, rozhodně není problém, pouze se stačí domluvit a převoz ceniny následně rozplánovat.

 

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby