Český klub bezpečnostních služeb

 

V pátek 26.09.2014 úspěšně proběhl 3. ročník soutěže členů zásahových jednotek - o pohár prezidenta ČKBS, v prostorách a okolí firmy SCSA Security s.r.o. v Čimicích.

Soutěž se skládala z více disciplín (zkouška kondice, provedení zásahu, první pomoc, teorie z prostředí PKB), které na sebe účelově navazovaly. Letošního druhého ročníku soutěže ZJ pořádaného ČKBS ve spolupráci s partnery, se zúčastnili vedle členů zásahových jednotek z České republiky také přátelé ze Slovenska. Soutěžit se začalo v 9 hodin ráno. Soutěžící začínali závod kondičním testem. Velice pozitivně překvapeni výsledkem jakých dosáhli soutěžící byli všichni rozhodcové.  Po kondičním testu následovala střelba, která obsahovala mířenou střelbu na 10m – 5 výstřelů,  2x double s tasením do 2s na 5m, 2x double z ruky za tmy do 3s. Přestože soutěžící mohli být unaveni po předchozím kondičním testu, i střelby byly zvládnuty úspěšně. Letos, k překvapení všech soutěžících, byla připravena disciplína o názvu Trenažer, který simuloval poruchu koordinaci soutěžícího. Účastník po 2 minimech intenzivního otáčení v trenažeru měl za úkol se trefit do terči pomoci šipek a vzduchovky pro získaní co nejvíce bodů.

V soutěži jsme měli svého zástupce. který nás důstojně reprezentoval. Celá akce proběhla ve velmi přátelském duchu a přinesla mnoho nových kontaktů a zkušeností. Jsme rádi, že jsme se zůčastnili a těšíme se na další ročník.

Celý článek naleznete zde.

 

 

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

upravit předvolby